Pexi Evoluce O původu druhů Společenská hra

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 449 Kč
Sleva -18%
Vaše cena s DPH 369 Kč
Množství
Značka Pexi
Vhodné pro děvčata i kluky od 12 do 99 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Pexi Evoluce O původu druhů Společenská hra

Společenská hra EVOLUCE v sobě ukrývá spoustu dobrodružství a legrace pro celou rodinu. Krutý boj o holou existenci a přežití právě začíná! Poddej se nevyhnutelné evoluci a zachraň se tak před nebezpečnými predátory.

Každý hráč na začátku hry vlastní živočicha, jehož jedinou dosavadní vlastností je existence. Úkolem hráče je zvolit správnou taktiku a získávat pro něj schopnosti významné pro jeho přežití v různých podmínkách prostředí a zároveň pro boj o potravu. Podle prostředí, v němž zvíře žije, se stane buď hbitým predátorem nebo obrovským plovoucím monstrem.

Pamatuj, že mezidruhová komunikace zvyšuje šance na přežití celé kolonie živočichů a čím více jich stvoříš, tím větší šanci na výhru máš! Nezapomeň také, že vývoj tvého zvířete závisí jen na tobě a tvém taktickém smýšlení! Proto do hry zapoj všechny své mozkové závity a vybuduj stabilní a silnou populaci živočichů. Získej postupně nadvládu nad ostatními a hravou formou se seznam se základními principy evoluce a přirozeného výběru.

Hra obsahuje:

  • 84 ks karet
  • barevné žetony tukových zásob a potravy (4x žlutý, 7x modrý, 14x červený)
  • 2 ks šestiboké kostky
  • český a slovenský návod ke hře

Vhodné pro děti od 12 let.

Pro 2-4 hráče, délka hry cca 30-60 min.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Pexi Evoluce O původu druhů Společenská hra odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Pexi Evoluce O původu druhů Společenská hra

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku