Philips Avent Dětská chůvička SCD486

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
PHL SCD486
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Philips Avent Dětská chůvička SCD486

Dětská chůvička se dvěmi rodičovskými jednotkami pro dostatečnou mobilitu.

Řada analogových elektronických chův AVENT poskytuje mimořádně čistý zvuk s možností ovládání hlasitosti, kontrolky a spojení reagující na zvuk a indikátory vybité baterie. Díky nim si můžete být jistí, že, až vás vaše dítě bude potřebovat, budete o tom vědět.

  • Nastavitelné kanály přispívají k odstranění rušení - 40Mhz analogová technologie nabízí možnost úpravy nastavení kanálů, což přispívá k odstranění rušení a zajištění zřetelnějšího spojení s vaším dítětem
  • Proměnlivé ovl. hlasitosti umožňuje zaslechnout každé zasmání nebo zamumlání - upravte hlasitost rodičovské jednotky tak, abyste slyšeli každé cinknutí. Můžete také sledovat bez zvuku pomocí funkce ztlumení. Kontrolky reagující na zvuk vám dají vědět, že vás vaše dítě potřebuje.
  • Stylové, přenosné rodičovské jednotky s dosahem až 150 m - zůstaňte ve spojení se svým dítětem, i když jste od něj vzdáleni. Pomohou vám tyto stylové přenosné rodičovské jednotky na napájení z baterií s dosahem až 150 m.
  • Obsahuje 2 rodičovské jednotky pro dodatečnou mobilitu - máte-li k dispozici dvě rodičovské jednotky, můžete si jednu ponechat u postele a druhou nosit s sebou během dne. Případně můžete dítě poslouchat vy i váš partner současně.
  • Kontrolky reagující na zvuk - zajišťují informace o zvucích dítěte. Kontrolky se aktivují v případě, že vaše dítě vydá zvuk. I při zeslabeném nebo ztlumeném zvuku tedy budete vědět, že vás vaše dítě potřebuje.
  • Jednoduché kontrolky a zvuky, které vás informují o připojení - pro váš klid jsou nezbytné světelné a zvukové indikátory, které vám dají vědět, že jste ve spojení a v dosahu. Připomenou vám také, kdy dochází energie v baterii rodičovské jednotky, aby neočekávaně nedošlo k výpadku napájení.

 

Dosah ve volném prostoru: 150 m
Provedení výrobku: bílá barva
Materiál: plast, kov
Baterie: 6x AA rodičovská jednotka, 4x AA dětská jednotka ( nejsou součástí)
Hmotnost: 0.583 kg
Rozměry výrobku: 24 x 17,5 x 6 cm
Rozměry balení: 25 x 30 x 10 cm

Rozměr (cm) 24 x 17,5 x 6 cm
Hmotnost (kg) 0.583 kg
záruka 2 roky

Související produkty