Piatnik Fresco

Dostupnost Poslední kus skladem
Původní cena 899 Kč
Sleva -13%
Vaše cena s DPH 779 Kč
Množství
Značka Piatnik
Vhodné pro děvčata i kluky od 10 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Piatnik Fresco

Biskup očekává velmi váženou návštěvu své katedrály. Avšak její největší chlouba, velká freska na strpě, je v zoufalém stavu. Najal si tedy nejproslulejší malíře v zemi, aby jiopravili. Staňte se i vy malíři fresek a pomozte opravit toto dílo. Pečlivě si rozvrhněte svůj pracovní den, často budete muset brzy vstávat, abyste stihli situaci však můžete zlepšit například večerními návštěvami divadla. Pokud vám nestačí příjmy, přivydělejte si kresbami ve vlastním ateliéru.
Pouze ten, kdo dokáže chytře plánovat, může získat nejvíce bodů a stát se tak nejslavnějším malířem fresek.
Nejprve se seznamte se základní hrou a pomocí tří modulů,které lze libovolně kombinovat, si vychutnejte hru pro náročné. Velká rodinná hra s jednoduchými pravdily nabízí stále nové zážitky a radost ze hry.

2 - 4 hráči

Vhodné pro děti od 10 let.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Piatnik Fresco odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Piatnik Fresco

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku