Planes nákladní Cabbie McHale (Mattel BFM27)

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 599 Kč
Značka Mattel
Licence Planes
Vhodné pro kluky od 3 let
Záruka 2 roky

Planes nákladní Cabbie McHale (Mattel BFM27)

Staň se součástí filmu Letadla: Hasiči a záchranáři. Vybav si některé vzrušující okamžiky a vydej se na záchrannou misi s Cabbie, záchranářským letadlem! Cabbie je součástí týmu s velmi mimořádným úkolem, a to přepravovat Kouřové skokany, kteří bojují proti požárům, na místa, kde je jich potřeba. Vybav si napínavé okamžiky z filmu a skvěle se bav. Letadlo má otáčivé vrtule a dostatečně velký prostor k tomu, aby dokázalo přepravit až tři Kouřové skokany najednou. Kdykoli někde hoří, stačí otevřít zadní dveře letadla a pustit Kouřové skokany ven! S Cabbiem zažiješ to pravé dobrodružství, jako zažívají opravdoví hrdinové. Pozor. Už startuje. Letadlo Cabbie je připraveno pro svou další nebezpečnou misi!

3+

Na Váš dotaz k produktu Planes nákladní Cabbie McHale (Mattel BFM27) odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Planes nákladní Cabbie McHale (Mattel BFM27)

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku