Playgro 0101300 - Závěsný pejsek s kousátky

Dostupnost Skladem (4 ks)
Vaše cena s DPH 275 Kč
Množství
Značka Playgro
Vhodné pro děvčata i kluky do 3 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Závěsný pejsek s kousátky - Playgro 0101300
0+

Závěsný pejsek s kousátky je hračka z řady Playgro Activity. Hračky této kolekce je navrhovány tak, aby rozvíjely smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, jako jsou pískání, chrastění, šustění či klepání. Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

Měkký textilní pejsek je vyroben z pestrobarevných vzorovaných materiálů, které působí příznivě v rozvoji dětského zraku. Různé struktury materiálů stimulují dětský hmat. Hračka má v bříšku otáčivou průhlednou kuličku s barevnými předměty, které při pohybu chrastí. Hlava pejska ukrývá rolničku, ouška při doteku šustí. Jedna pejskova tlapička po zmáčknutí zapíská a druhá ukrývá zrcátko.

Pejsek je vhodný i při  prořezávání prvních zoubků, protože konce uší jsou opatřeny kousátky. Hračku je možné díky klipu zavěsit na postýlku, kočárek nebo autosedačku.

Na Váš dotaz k produktu Playgro 0101300 - Závěsný pejsek s kousátky odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KOJENECKÉ ZBOŽÍ > Playgro 0101300 - Závěsný pejsek s kousátky

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku