Playgro 0170173 - Kousací knížka se zvuky

prodej skončil

vybrat jiné zboží
DĚLÁ RADOST UŽ 2 DĚTEM
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
PGR 0170173

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

 Kousací knížka se zvuky - Playgro 0170173

3m+

Kousací knížka se zvuky je hračka z řady Playgro Activity. Hračky této kolekce je navrhovány tak, aby rozvíjely smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, jako jsou pískání, chrastění, šustění či klepání.  Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

Měkká textilní kousací knížka se zvuky učí děti principu listování knihou. Jednotlivé listy knihy jsou měkké a mají pestrobarevné potisky, textilní aplikace, kousátka a pískátko. Hřbet knihy je tvořen barevným plastovým dílem s poutkem a barevnými pohyblivými kousátky, který usnadňuji malým dětem uchopení a hraní s knížkou. Veselé kresby zvířat pomáhají rozvíjet dětskou fantazii. Ukazují dětem další formu zobrazení zvířat, než které znají z reality nebo z fotografií.

Knížka pomáhá rozvíjet sluch, zrak, hmat, hrubou motoriku a pomáhá při prořezávání prvních zoubků.

Navrženo v Austrálii.

U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Délka (cm) 27 cm
Šířka (cm) 16.5 cm
Výška (cm) 3 cm
Věk od 3 měsíců do 2 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu