Playgro 0170173 - Kousací knížka se zvuky

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 169 Kč
Značka Playgro
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 měsíců do 2 let
Záruka 2 roky

 Kousací knížka se zvuky - Playgro 0170173

3m+

Kousací knížka se zvuky je hračka z řady Playgro Activity. Hračky této kolekce je navrhovány tak, aby rozvíjely smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, jako jsou pískání, chrastění, šustění či klepání.  Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

Měkká textilní kousací knížka se zvuky učí děti principu listování knihou. Jednotlivé listy knihy jsou měkké a mají pestrobarevné potisky, textilní aplikace, kousátka a pískátko. Hřbet knihy je tvořen barevným plastovým dílem s poutkem a barevnými pohyblivými kousátky, který usnadňuji malým dětem uchopení a hraní s knížkou. Veselé kresby zvířat pomáhají rozvíjet dětskou fantazii. Ukazují dětem další formu zobrazení zvířat, než které znají z reality nebo z fotografií.

Knížka pomáhá rozvíjet sluch, zrak, hmat, hrubou motoriku a pomáhá při prořezávání prvních zoubků.

Navrženo v Austrálii.

U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Na Váš dotaz k produktu Playgro 0170173 - Kousací knížka se zvuky odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Playgro 0170173 - Kousací knížka se zvuky

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku