Playgro 0170174 - Hrací deka s tunelem

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 989 Kč
Značka Playgro
Vhodné pro děvčata i kluky do 2 let
Záruka 2 roky

Hrací deka s tunelem - Playgro 0170174

0+

Krásná měkká hrací podložka s motivy veselé ZOO. Vaše miminko se přenese do světa pestrých barev a zábavných vzorů. Tunel a množství stimulujících prvků představuje unikátní místo, kde si dítě hraje, zároveň se učí lézt. Na dece též objevuje nové objekty.

Měkká textilní podložka s lehkou výplní podporuje interaktivní hraní. Tunel má okýnko pro hru na schovávanou. Tři závěšené hračky podporují rozvoj smyslů dětí. Hračky šustí, chrastí. Mohou též sloužit jako kousátka. Tunel se k podložce snadno přichytí pomocí čtyř plastových přezek.

Navrženo v Austrálii.

U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Na Váš dotaz k produktu Playgro 0170174 - Hrací deka s tunelem odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KOJENECKÉ ZBOŽÍ > Playgro 0170174 - Hrací deka s tunelem

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku