Playgro 0181513 - Lev Larry

Dostupnost Skladem (3 ks)
Vaše cena s DPH 299 Kč
Množství
Značka Playgro
Vhodné pro děvčata i kluky do 2 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Lev Larry - Playgro 0181513

0+

Lev Larry může být prvním kamarádem vašeho miminka.Hračka se postará o správný rozvoj jeho smyslů. Pestrobarevné materiály, vzory a rozmanité textury materiálů slouží krozvoji dětského hmatu a jemné motoriky. Šustivá hříva a vrnění, které se aktivuje pohybem hračky rozvíjí sluch.Hračku lze připevnit na dětskou postýlku, na kočárek , k přenosné autosedačce.

Lev Harry je hračka z řady Playgro Activity. Hračka této kolekce je navrhována tak, aby rozvíjela smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, jako jsou pískání, chrastění, šustění či klepání.  Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

Navrženo v Austrálii.

U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Na Váš dotaz k produktu Playgro 0181513 - Lev Larry odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KOJENECKÉ ZBOŽÍ > Playgro 0181513 - Lev Larry

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku