Playgro 0182252 - Moje první knížka se zvířátky

-16% 199 Kč

169 Kč

s DPH

Dostupnost

Skladem >5 ks
Můžete mít už zítra

Doprava
Značka
Kód výrobce
PGR 0182252
Tento produkt si již zakoupilo 81 zákazníků

Moje první knížka se zvířátky - Playgro 0182252

0+

Moje první knížka se zvířátky je hračka z řady Playgro Activity. Hračky této kolekce je navrhovány tak, aby rozvíjely smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, jako jsou pískání, chrastění, šustění či klepání.  Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

Knížka je vhodná pro všechny děti, kterým už nestačí předčítání pohádek před spaním. Děti se mohou učit listovat stránkami textilní knížky, na kterých jsou barevné obrázky zvířátek. Jednotlivé listy jsou měkké, některé jsou při doteku šustivé.

Motivy zvířátek jsou odlišné. Každá dvoustrana obsahuje fotografii a kreslenou verzi zvířátka . Dítě se tak učí rozlišovat mezi fotografickou a kreslenou podobou objektů. Součástí první stránky je kousátko. Pro zavěšení na dětskou postýlku či kočárek nebo autosedačku je knížka opatřena poutkem a klipem.

Navrženo v Austrálii.

U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Věk od 3 měsíců do 3 let
Pro koho Kluky a holky, Miminka (0-12 měsíců)
záruka 2 roky

Související produkty