Playgro 0182252 - Moje první knížka se zvířátky

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Vaše cena s DPH 169 Kč
Množství
Značka Playgro
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 měsíců do 3 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Moje první knížka se zvířátky - Playgro 0182252

0+

Moje první knížka se zvířátky je hračka z řady Playgro Activity. Hračky této kolekce je navrhovány tak, aby rozvíjely smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěně naslouchají novým zvukům, jako jsou pískání, chrastění, šustění či klepání.  Později začínají objevovat a vnímat svět svými dalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku.

Knížka je vhodná pro všechny děti, kterým už nestačí předčítání pohádek před spaním. Děti se mohou učit listovat stránkami textilní knížky, na kterých jsou barevné obrázky zvířátek. Jednotlivé listy jsou měkké, některé jsou při doteku šustivé.

Motivy zvířátek jsou odlišné. Každá dvoustrana obsahuje fotografii a kreslenou verzi zvířátka . Dítě se tak učí rozlišovat mezi fotografickou a kreslenou podobou objektů. Součástí první stránky je kousátko. Pro zavěšení na dětskou postýlku či kočárek nebo autosedačku je knížka opatřena poutkem a klipem.

Navrženo v Austrálii.

U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71.

Na Váš dotaz k produktu Playgro 0182252 - Moje první knížka se zvířátky odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KOJENECKÉ ZBOŽÍ > Playgro 0182252 - Moje první knížka se zvířátky

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku