PLAYMOBIL jako stavebnice a svět panáčků

Povolání si můžeme většinou vybrat jenom jedno na celý život. Celosvětově známý a populární panáček ze stavebnice od PLAYMOBIL si ale za několik desítek let své existence vyzkoušel už všechno možné.
PLAYMOBIL panáčci jsou 5 – 7cm vysocí plastoví panáčci s pohyblivou hlavičkou, která se otáčí o 180 stupňů. Mají sundavací vlasy a pohyblivé zápěstí. Koncept stavebnic a panáčků PLAYMOBIL vytvořil v roce 1974 designér Hans Beck. Ani v široké nabídce 4KIDS nemůže panáček PLAYMOBIL chybět. Najdete ho u nás v těch nejzvláštnějších rolích: jako středověkého rytíře, důstojníka francouzské gardy, barbarského válečníka, ošetřovatele Goril, pizza kuchaře, závodníka na motorce nebo přístavního dělníka. Se stavebnicemi PLAYMOBIL si můžete dokonce zahrát i známý biblický příběh o Noemovi a jeho arše, založit si vlastní farmu s chovem poníků a koní, nebo se stát šéfem v přístavním policejním velitelství.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku