Playmobil Western

Western je jistě nebezpečné místo, plné divokých banditů, gangsterů a podobných vykuků. Ovšem i tam existuje spravedlnost, kterou zastupuje kdo jiný, než šerif a jeho pomocníci. Vždyť i při dolování zlata musí být bezpečno! Na takové místo by však maminky své děti jistě nepustily, i kdyby jej střežila celá armáda šerifů, a proto je tady sada Playmobil Western. Ta dětem nebezpečný svět přiblíží, jak jen to je možné. Přímo v jejich pokojíčku se tak rozprostře sluncem zalitý a kaktusy prorostlý svět, kde za kovboje mluví jejich bambitky a rázná pěst. A co je na tom všem nejlepší? Fakt, že si děti samy mohou zvolit svou roli. Jednou tak mohou být zákon zastupujícím šerifem, podruhé zase ničemným gangsterem. V každém případě nebude o zábavu nouze!

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice Playmobil > Western

Playmobil Western

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku