Plyšové hračky jsou nerozlučnými přáteli dětí

Plyšové mazlíčky mají v oblibě nejen děti, ale také dospělí. 4kids vám nabízí široký výběr nejrůznějších plyšových zvířátek a postaviček od kvalitních výrobců. Najdete u nás medvídky i pejsky, oblíbené postavičky, známé z televizních seriálů, večerníčků a filmů. Malé děti milují Krtečka a jeho kamarády, Máničku a Hurvínka nebo Včelí medvídky. Pro vaše nejmilejší jsme připravili postavičky z filmů Kocour Garfield, Příšerky s.r.o., Jak vycvičit draka i z oblíbených seriálů Simpsonovi, Šmoulové, Gormiti nebo Ovečka Shaun. Větší slečny ocení malého šedivého medvídka z kolekce Me to you. V naší pestré nabídce určitě nepřehlédnete originální plyšové hračky francouzské firmy Moulin Roty, navržené špičkovými designéry. Hračky jsou nádherně ušité z kvalitních materiálů, některé jsou prodávány v originálních papírových dárkových krabicích. Vaši sbírku plyšových hraček můžete doplnit o nové kamarády -Vlka Igora, Kravičku Charlottu nebo Koníka Huga. Plyšové hračky jsou pro děti věrnými přáteli při hře a objevování, ale i důležitými společníky – chumláčky, v jejich postýlkách.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku