Polly Pocket

Vítejte ve světě panenek Polly Pocket! Holky je tak zbožňují! Jsou naprosto fantastické! Čím je panenka tolik zajímavá? Je to asi 10 cm měřící panenka, která se, jak už z názvu vyplývá, lehce vejde do kapsy. Proto mohou děvčátka s panenkami zažít tolik dobrodružství, jednoduše si ji vezmou s sebou do kapsy! Není to ovšem jen rozměr panenek, co holky tolik přitahuje. Panenky Polly Pocket vynikají svým rozmanitým zpracováním. Protože je panenka pokaždé jiná, mohou mít malé slečny celou sbírku panenek Polly Pocket! Každá panenka Polly Pocket má své příslušenství, ať už je to její mazlíček či jiné módní doplňky. K panenkám je vyráběn i nábytek, tak může být Polly v kuchyni, v autě, na pláži a na dalších zajímavých místech. Tak kolik Polly Pocket panenek už máš?

Nacházíte se: 4kids > Podle značky > Polly Pocket

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku