Predasaurs Insect Invasion sáček

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Vaše cena s DPH 69 Kč
Množství
Značka EPline
Licence Predators
Vhodné pro kluky od 3 do 8 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Predasaurs Insect Invasion sáček. Na Predasaurii zuří boje o nadvládu nad ostrovem. Boje neberou konce, ale největší nebezpečí leží kousek od břehů ostrova. Najednou se zvedne bouře, ostrovem otřásá zemětřesení. Ze sopky vystoupí hroziví válečníci, kteří chtějí ovládnout celý ostrov. Spojení vlastností dinosaurů a hmyzu z nich činí smrtící bojovníky. Predasauři DNA musí spojit své síly, aby se ubránili nezvaným návštěvníkům. Nová generace figurek Predasaurs Insect. Jsou agresivnější, jsou barevnější a mají bojovnější vzhled, zuby jim svítí ve tmě. Každý Predasaur má vlastní nebezpečnou zbraň. V každém balení je karta s informací o vlastnostech Predasaura a také letáček s příběhem a novou hrou.
Sbírejte nebezpečné bojovníky Predasaurs Insect Invasion. Každý bojovník má helmu a nebezpečnou zbraň. Jejich zuby svítí ve tmě. Balení obsahuje figurku, zbraň, zbraň na ocas, helmu, kartu a letáček. Vhodné pro děti od 3 let.

Na Váš dotaz k produktu Predasaurs Insect Invasion sáček odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Predasaurs Insect Invasion sáček

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku