Rákosníček a hvězdy

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 219 Kč
Značka Bontonfilm
Licence Rákosníček
Vhodné pro děvčata i kluky od 2 let
Záruka 2 roky

Rákosníček a hvězdy

Třináct kreslených pohádek o Rákosníčkovi, malém skřítku z rybníčku Brčálník. Svými příběhy o hvězdičkách a souhvězdích již desítky let odnáší do říše snů malé usínající děti.
 
Na tomto DVD jsou tyto příběhy:
Jak Rákosníček předjížděl Velký vůz a co z toho bylo, jak zachraňoval mráčky beránky před hvězdným Orlem, jak si nevysloužil hvězdu, jak s Vodnářem zařídili, aby zas pršelo, jak zachránil Polárku před slunečním paprskem, jak zachraňoval Raka, až se mu zatočila hlava, jak s Malým a Velkým psem neuhlídali měsíc, jak vysvobodil Labuť, která vůbec nebyla zakletá, jak udělal na nebi kluziště a pořád se diví, proč mu lidé říkají Mléčná dráha, jak vyzrál na nebeského Střelce, jak udělal z nebeského Draka kolotoč, jak nepomohl k nebeské Koruně, jak přivedl k nebeskému Pastýři zatoulané hvězdy.
 
Kupte Vašemu dítku malého skřítka Rákosníčka!
 
hudba: Václav Zahradník
režie: Zdeněk Smetana
hraje: Jiřina Bohdalová
scénář: Karel Vlček
zvuk: Audio 2.0 čeština

Na Váš dotaz k produktu Rákosníček a hvězdy odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KNIHY A FILMY > Rákosníček a hvězdy

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku