RC letadla - zalétejte si s letadly na dálkové ovládání

Roztáhněte křídla a vzneste se vzhůru až k oblakům s RC modely letadel. Vůbec nevadí, pokud máte strach z výšek, protože s RC letadly můžete zůstat stát nohama pevně na zemi. Rádiem řízený model, nebo také RC model (z anglického radio controlled) je zmenšenina letadla, ovládaná na dálkové ovládání. Pilotem dopravního letadla, vojenského speciálu, kluzáku, práškovacího letadla, vrtulníku nebo nadzvukové stíhačky se tak může stát skutečně každý. Záleží jen na vás, jestli uspořádáte vlastní leteckou akrobatickou přehlídku, sehrajete největší vzdušné vojenské bitvy historie, nebo si zahrajete na únos a vysvobození dopravního airbusu. Nabídka hraček RC letadel je skutečně pestrá. Pro ty nejmenší nejdete v naší nabídce oblíbenou licenci PLANES od Disney. Známá filmová RC letadélka se mohou vznést i ve vašem dětském pokojíčku. Zažijete s nimi vlastní příběhy a velká dobrodružství.

U některých RC modelů letadel si vyzkoušíte i své technické dovednosti a zručnost, jelikož si je musíte nejdříve sami složit. Vzlétne vámi zkonstruované RC letadlo, nebo se zřítí se hned po startu? S RC letadly si užijete hodiny a hodiny nekončící zábavy. Přejeme vám šťastný let.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku