RC modely aut pro kluky i tatínky

14.01.2015

Téměř každý malý kluk toužebně vyhlíží a očekává den svých osmnáctých narozenin, aby si mohl pořídit řidičský průkaz a poprvé usednout za volant automobilu. Nejeden tatínek se tak děsí dne, kdy si jeho ratolest přijde půjčit klíčky od jeho služebního auta. Není se čemu divit. Touha po čtyřech kolech a volantu je v nás prohlubována už od dětství, od dřevěných autíček, přes angličáky, až k prvnímu autu na dálkové ovládání. A právě s RC modely aut už nemusíte na nic čekat a můžete se bez rizika stát pirátem silnic už dnes.
Rádiem řízený model, nebo také RC model (z anglického radio controlled) je zmenšenina automobilu, ovládaná na dálkové ovládání. Rozmanitost hraček RC aut je skutečně veliká – od stylizovaných autíček pro nejmenší (od tří let věku), přes monster trucky a auta, které jakoby přijely z amerického sci-fi filmu, až k realisticky a do největších detailů propracovaným modelům těch nejluxusnějších vozů, ve kterých se většina z nás nebude mít to štěstí projet.

Pro některá RC auta bude závodní dráhou váš dětský pokojíček, s jinými se můžete vydat i ven do terénu a otestovat, jaké jsou vaše řidičské dovednosti. Svět rychlých kol, nikdy nekončících závodů a nebezpečných triků se vám otevírá s RC auty. Připravte ruce na volant a tři, dva, jedna … start!

RC modely aut pro kluky i tatínky