Schleich® FARM WORLD: Poznejte život na farmě!

14.10.2018

Schleich® FARM WORLD

 

Sníte o životě na velké farmě, kde budete chovat zvířátka a pěstovat různé plodiny? S produkty Schleich® FARM WORLD si snadno vytvoříte vlastní farmářský svět, kde si vyzkoušíte všechny činnosti, které je potřeba dělat, aby hospodářství vzkvétalo a zvířátka byla spokojená.

 

 

Děti zvířata milují: baví je, když se o ně můžou starat a jsou fascinována životem na farmě. Krmení telat, mazlení se s králíčky a dovádění s kočkami a psy - je tolik zábavných věcí, které holky a kluci na farmě můžou dělat a zažívat tak každý den nová dobrodružství.

Se sadami Schleich® FARM WORLD Moje první hospodářská zvířátka, Péče o stáj na farmě, Krmivo pro krávy a telátka a dalšími sety a figurkami získávají děti své první poznatky a zážitky z farmářského života. Zvířátka jako jsou kráva, prase, kohout, roztomilé jehňátko, oslík, zlatý retrívr a kočka, která čeká na krmení, zároveň patří k těm nejoblíbenějším figurkám.

Všechny figurky Schleich® jsou vymodelovány s věrnými detaily, ručně malovány a hodí se pro užitečné výukové hraní.

 

 

Srdcem farmářského světa z řady FARM WORLD je Velký dům na farmě se stájemi, zvířátky a doplňky, který díky mnoha svým funkcím a bohatému příslušenství nadchne malé milovníky zvířat a umožní jim stát se velkými zemědělci.

 

Na statku žije farmář Paul a jeho žena Laura, kteří se s láskou starají o zvířata na dvoře. Jelikož je v hospodářství stále hodně práce, z nového pomocníka budou určitě nadšeni. Kromě obytné části s kuchyní, jídelním koutem a ložnicí je tady prostor pro chovaná zvířata. Oblast stáje s ploty a výběhy je vytvořena modulárně a sestavíte ji tak do libovolné podoby.

Skvělou vychytávkou na farmě je kladka na seno, s jejíž pomocí ho farmář snadno dopraví na půdu a uskladní. Až bude potřeba nakrmit zvířata, seno se pak jednoduše dostane skrz střešní okno přímo ke zvířatům.

 

 

Pokud to s farmařením myslíte vážně, bude se vám hodit zemědělská technika jako traktor s vlekem a dopravník na seno. S takovými pracanty vám půjde práce na farmě mnohem rychleji. Traktor s valníkem a čelním nakladačem pomáhá farmáři s telátky na poli a ve stáji, a díky dopravníku na seno přepravíte čerstvé balíky sena na půdu ve stodole téměř bez námahy.

 

Kromě různých herních sestav si malí farmáři mohou doplnit své hospodářství o zbrusu nové figurky, od roztomilých psíků až po drzé husy a hrdé býky. Samozřejmě nechybí různé doplňky, které užijete ke krmení zvířat nebo při každodenní práci na farmě, např. kolečka a kbelíky.

 

Stejně jako všechny produkty společnosti Schleich® jsou také novinky z řady FARM WORLD navrženy s důrazem na detail a figurky jsou s láskou ručně malované. Děti si při hře s nimi vytvářejí vlastní příběhy a přirozeně tak rozvíjí svou kreativitu.

 

 

O společnosti Schleich
Společnost Schleich, založená před 80 lety Friedrichem Schleichem ve Schwäbisch Gmünd, je jedním z největších výrobců hraček v Německu a přední mezinárodní poskytovatel originálních herních konceptů. Slavné figurky Schleich se prodávají ve více než 50 zemích světa a díky jejich realistickému vzhledu je milují děti po celém světě.

Schleich® FARM WORLD: Poznejte život na farmě!

Související produkty