SES 00455 - Keramická modelína 6 x 90g

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 225 Kč
Značka SES
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 let
Záruka 2 roky

Keramická modelína 6 x 90g - SES 00455

SES slaví 40let. Přidejte se k nám a využijte skvělé narozeninové nabídky s dárkem pro Vás!4ks měkké modelovací hmoty + 2ks modelín zdarma. Jemná modelovací hmota na vzduchu tvrdnoucí pro výrobu dárkových předmětů korálků apod. Lze namíchat další odstíny. Extra měkká a velmi vhodná pro malé děti. Po použití skladujte v uzavřené nádobě. Neobsahuje lepek. 

SES® Creative je promyšleně koncipovaná řada tvořivých hraček určených dětem od 3 do 14 let. Kompletní řada hraček SES® Creative zahrnuje všechny potřebné materiály a pomůcky, které dítě potřebuje pro rozvoj své tvořivosti a fantasie; od základních materiálů jako jsou modelíny, barvy, křídy, voskovky a fixy, až po kompletní sady se všemi nezbytnostmi včetně návodů. Během vývoje a výroby této výrobní řady je brán ohled nejen na kvalitu používaných materiálů, ale i na kvalitu a vyváženost celkové koncepce.

Na Váš dotaz k produktu SES 00455 - Keramická modelína 6 x 90g odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > ŠKOLA A VOLNÝ ČAS > SES 00455 - Keramická modelína 6 x 90g

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku