SES 14895 - Zažehlovací korálky - 2x srdce

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 189 Kč
Značka SES
Vhodné pro děvčata od 5 let
Záruka 2 roky

Zažehlovací korálky - 2x srdce - SES 14895

Na podložce si děti vytváří dle fantazie, nebo přiloženého návodu mozaiky pomocí barevných korálků.Obrázky lze zažehlit a použít jako dekoraci.Dávkovač můžete naplnit třemi barvami korálků a horní částí volíte barvu, kterou chcete použít k vytváření obrázků. Lze dokupovat další barvy korálků, samostatné podložky i inspirační knížky. Korálky neobsahují PVC.

SES® Creative je promyšleně koncipovaná řada tvořivých hraček určených dětem od 3 do 14 let. Kompletní řada hraček SES® Creative zahrnuje všechny potřebné materiály a pomůcky, které dítě potřebuje pro rozvoj své tvořivosti a fantasie; od základních materiálů jako jsou modelíny, barvy, křídy, voskovky a fixy, až po kompletní sady se všemi nezbytnostmi včetně návodů. Během vývoje a výroby této výrobní řady je brán ohled nejen na kvalitu používaných materiálů, ale i na kvalitu a vyváženost celkové koncepce.

Na Váš dotaz k produktu SES 14895 - Zažehlovací korálky - 2x srdce odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > ŠKOLA A VOLNÝ ČAS > SES 14895 - Zažehlovací korálky - 2x srdce

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku