SIKU Control 6725 - RC Tahač Scania R620 se sklápěcím návěsem a dálkovým ovládáním

Dostupnost Skladem (4 ks)
Původní cena 9 990 Kč
Sleva -22%
Vaše cena s DPH 7 779 Kč
Množství
Značka Siku
Vhodné pro kluky od 3 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

SIKU Control 6725 - RC Tahač Scania R620 se sklápěcím návěsem a dálkovým ovládáním

RC model na dálkové ovládání tahače Scania R620 se sklápěcím návěsem na sypké materiály Schmitz-Cargobull v měřítku 1:32 patří k tomu nejlepšímu, co můžete od SIKU dostat. Kovový model v elegantní tmavě modré metalíze, s plastovými doplňky, propracovaný do nejmenších detailů a opatřený jemným potiskem, je dálkově řiditelný. Obě části - tahač i návěs - mají svoji vlastní baterii a příjmač, lze je tedy ovládat nezávisle. Dálkovým ovladačem lze proprocionálně řídit jízdu vpřed a vzad, zatáčení, vyklápění korby a podpěry návěsu. Dále má tento RC model dálkově ovládaná přední a zadní světla, blinkry, výstražné majáky a připojení/odpojení návěsu. Model je vybaven celkem pěti servomotory, dvěma vyměnitelnými nabíjecími bateriemi. RC souprava pracuje na radiových vlnách o frekvenci 2,4 GHz (Není kompatibilní se SIKU Control na infračervené dálkové ovládání).

Balení obsahuje tahač, návěs, RC modul ovládání (na 4x1,5V AA LR6 baterie, které nejsou přiloženy), nabíječku baterií s koncovkou na EURO zásuvky.

Vhodné pro děti od 3 let.
Měřítko 1:32
Rozměry: 624 x 220 x 120 mm

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu SIKU Control 6725 - RC Tahač Scania R620 se sklápěcím návěsem a dálkovým ovládáním odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > SIKU Control 6725 - RC Tahač Scania R620 se sklápěcím návěsem a dálkovým ovládáním

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku