Silver Cross Reflex Kočárek Chilli červený - Poškozený obal
Doprava zdarma
Akce

Silver Cross Reflex Kočárek Chilli červený - Poškozený obal

9 075 Kč

5 799 Kč

-36%
Dostupnost

POSLEDNÍ ŠANCE KOUPIT!

Značka
Kód výrobce
SCR SX2051.CH_OBAL

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Červené golfky Silver Cross jsou určeny pro děti od narození až do 25 kg. Pro novorozené děti je připravena speciální vložka. Zádová opěrka je ergonomicky vytvarovaná a polohovatelná od sedu do lehu, stejně jako je polohovatelná opěrka nohou. Prostor kočárku chrání stříška s ventilačním okénkem. Ve dnech většího slunečního svitu je možné využít odepínací clonu UV faktorem 50+.

Bezpečnost dítka zajišťují 5-ti bodové pásy a ohebné madlo, které je odklopné a nemusí se při dávání dítka do kočárku sundávat. LED diody se třemi režimy a reflexní proužky vně kočárku zajišťují viditelnost v okolním provozu.

Pro dospěláky je příhodná teleskopická rukojeť kočárku, kterou si mohou upravit dle svojí výšky. Zajisté také ocení prostorný nákupní košík a ochrannou pláštěnku do špatného počasí.

Autosedačka Simplicity (0-13kg) je na kočárek upevnitelná pomocí adaptérů. Autosedačka je prodáváná jako samostatný produkt, narozdíl od adaptérů, které jsou dodávány společně s golfkami.

Vyberte pro Vaše dítko jedny z praktických golfových holí Silver Cross!

Vhodné pro děti od narození
Hmotnost: 8,5 kg
Rozměry: 85 x 50 x 110 cm
Rozměry složeného kočárku: 110 x 31 x 40 cm

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen

Délka (cm) 85 cm
Výška (cm) 112 cm
Hmotnost (kg) 8.5 kg
Šířka (cm) 50 cm
Pro koho Holky, Miminka (0-12 měsíců)
záruka 2 roky
Věk od narození

Dotaz k produktu