Stavebnice a tvůrčí stavění pro kluky i holky

Stavebnice všeho druhu jsou dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších kategorií hraček pro děti, u kterých ale svůj čas mnohdy nadšeně tráví i tatínkové a dědečkové. A není se čemu divit. Při hraní se stavebnicemi máte možnost realizovat svoje nejtajnější sny a plány a poskládat si celý svět na míru. Záleží jenom na vás, jestli postavíte nedobytný hrad či pevnost, vydáte se na dobrodružnou plavbu s piráty, nebo rovnou složíte z kostek raketoplán a vyrazíte kolonizovat měsíc. Ve svém vlastním městě, které poskládáte od základů, se můžete stát hasičem, policistou nebo třeba farmářem. Se stavebnicemi se vaší fantazii žádné meze nekladou, záleží jen na vaší šikovnosti a tvořivosti.

Vedle nejznámější a nejrozšířenější plastové stavebnice LEGO a LEGO DUPLO, se stále větší popularitě těší i kostky z jiných materiálů. Nejmenší mohou stavět a skládat z měkkých, vonících kostek Clemmy, nápaditých dílků stavebnice B-TOYS nebo tradičních, barevných

dřevěných kostek. Pro starší a šikovnější děti jsou tu montování a šroubování se sety EITECH nebo klasické, kovové stavebnice Merkur či stavebnice s opravdovými cihličkami Teifoc. Skládání stavebnic rozvíjí jemnou motoriku, představivost a mnohdy také trpělivost. Skládání je zábava na dlouhé hodiny, která se jen tak neomrzí.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku