Stavebnice Bauer

Velkou zajímavostí u kostek Bauer je spojení kostek s mechanikou. Díky tomu mohou děti vytvářet pohyblivé modely, které je o to víc potěší. Stavebnice Bauer jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízí nejen snadné spojování a rozpojování kostiček ale i mechanické prvky, díky nimž se jednotlivé výtvory mění v pohyblivé modely. I když jsou stavebnice Bauer novinkou na českém trhu, stačily si vytvořit dost rozšířenou klientelu nejen mezi náročnými dětmi ale i u starostlivých rodičů, kteří ocení nejen kvalitu, ale i rozmanitost kostiček Bauer. Zajímavé na stavebnicích Bauer je hlavně použití mechanických prvků, které dělají z obyčejných kostiček neobyčejné pohyblivé výtvory. Z naší nabídky si zvídavé děti jistě vyberou. Postavit si mohou pohyblivý větrný mlýn, kolotoč, ruské kolo a další neobyčejné stavby, které vyrostou přímo v jejich dětském pokojíčku.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice Bauer

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku