Stavebnice HEXLO

Děti milují hračky, obzvláště ty, které jim přinesou plno zábavy. Právě dřevěné stavebnice Hexlo takovou zábavu přinášejí. Stavebnice Hexlo - to jsou čtyři typy barevných dílků, které díky zarážkám do sebe hezky zapadají. S těmito dílky mohou děti vytvářet stavby jakýmkoliv směrem. Jelikož stavebnice Hexlo nezná žádná omezení, mohou si děti spojovat dílky v úhlech 90°, 60° a 30°. Stavebnice Hexlo - to je revoluce ve stavění! Při každé stavbě obvykle záleží na základu, to dá rozum. Ale stavebnice Hexlo pořádný základ nepotřebuje! Dílky jednoduše spojujete k sobě, jak vás zrovna napadne. Původně vznikající věž se tak rázem změní v most či rozlehlé opevnění. Zde opravdu záleží jen na fantazii dětí. Z barevných, dřevěných dílků si tak můžete postavit stávající i zcela neznámé stavby, postavy, zvířata a další výtvory. Co vy víte, třeba se díky stavebnicím Hexlo stane vaše dítě architektem!

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice HEXLO

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku