Stavebnice KRE-O

Stavebnice Kre-o nabízejí zábavu hlavně pro kluky, ale nikde není napsáno, že o pořádné dobrodružství a nebezpečné manévry nestojí i holčičky. Právě naopak! Kre-o stavebnice nabízejí plno zábavy, krom jiného i v licenčních řadách Transformers a Battleship.  Díky stavebnicím Kre-o si mohou děti pořídit všechny přestavitelné figurky Transformers, které se mohou přeměnit na vozidlo, letoun nebo ještěra. Dále si mohou složit i Devastatora s demoliční kouli a svézt o něj pořádný boj! Jen je třeba upozornit maminku, aby se nepřipletla do nějaké velmi nebezpečné bitky. To by jim pak další dobrodružství nejspíš zakázala. Ovšem, když pozná svět stavebnic Kre-o zjistí, že hra s nimi je naprosto bezpečná. A to i v případě, že budou děti stát tváří v tvář nebezpečnému zločinci Kreo!

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice KRE-O

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku