Stavebnice Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci, tomu to teda pálilo! Svým myšlením předčil všechno očekávání tehdejší doby a svými vynálezy a výtvarnými díly si jistě získával nejen obdiv krásných dam, ale i uznání mnoha mužů. Teď si jeho práci můžete prohlédnout v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláně. Ovšem setkat se s nimi můžete i ve vašem obývacím pokoji! Prostřednictvím stavebnic Revell. V edici Leonardo da Vinci si tak můžete sestavit létací vrtuli v měřítku 1: 48, slavný model hydraulické pily, otočný jeřáb nebo jeho první padák! I přesto, že jsou stavebnicové modely poměrně menší, než originální da Vinciho díla, na zábavě to nijak neubere. Tuto edici si oblíbí zejména větší děti, vášniví sběratelé nebo milovníci da Vinciho děl.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice Leonardo da Vinci

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku