Stavebnice Malý mechanik

Honem děti! Můžete si hrát na opravdového mechanika. Čeká na vás pořádná práce! Z jednotlivých kovových a plastových dílků stavebnic Malý mechanik je zapotřebí složit motorku, auto, jeřáb, bagr, dokonce i vozidlo na dálkové ovládání! Co myslíte, zvládnete to? My z 4kids říkáme jasné ANO, neboť všechny stavebnice Malý mechanik nabízejí snadnou manipulaci a budou vás hodně bavit. Už jen proto, že jednotlivé dílky stavebnic připomínají součástky, které tatínek bedlivě střeží ve své garáži! Stavebnice Malý technik je tolik podobná stavebnici Merkur. Jednotlivé sady obsahují kovové a plastové součásti, jejichž spojením vytvoříte skvělé vozidlo. I když jsou stavebnice z řady Hraj si a tvoř určené dětem od 8 let, jsme si jisti, že přitáhnou pozornost i mnoha tatínků, kteří rádi vymění chladnou garáž za teplý dětský pokojíček. Navíc má společná hra rodiče s dítětem pozitivní dopad na jejich komunikaci a porozumění.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice Malý mechanik

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku