Stavebnice Mectec

Stavebnice Mectec je dalším kreativním produktem společnosti SES, která se svými produkty zaměřuje na kreativitu a tvořivost dětí. Hrající si dítě = hodné a spokojené dítě. Ovšem stoprocentně upoutat pozornost dítěte dá mnohdy větší práci, než najít jehlu v kupce sena. Se stavebnicí Mectec to je ale jiné. Kovové části, šroubky, matice a samozřejmě k tomu potřebné nářadí si získá pozornost dětí téměř okamžitě. Jedním z důvodů může být i fakt, že kovové díly a nářadí jim tolik připomínají " zakázané ovoce", coby šrouby a nářadí v tatínkově dílně. Nyní si mohou bez obav hrát se šrouby i maticemi, aniž by je někdo okřikoval. Stavebnici Mectec ocení hlavně kluci, jelikož si z ní mohou postavit rychlé stroje a vozidla. Ovšem vysoká propracovanost a skvělá zábava přitáhne i pozornost holčiček.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice Mectec

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku