Stavebnice UNICO

Spousta zábavy se nabízí dětem, které si budou stavět se stavebnicí Unico. Italská stavebnice Unico je unikátním kouskem pro hru plnou legrace, poznání i vývinu! Barevné kostičky děti přimějí k rozeznání jejich barev. Jednotlivé dílky procvičí hbitost jejich prstíčků a postupné uskutečňování stavby zase naučí dítě trpělivosti.  Postavené modely se budou líbit mamince, tatínkovi i babičce, která přijela na návštěvu. Ta třeba původně chtěla mamince vypomoci se zavařováním, když však uvidí stavebnici Unico, půjde zavařování stranou. Maminka, babička a děti - všichni dohromady stráví dopoledne plné her! I tatínkovo rozčílení nad prázdnými hrnci se vypaří, jakmile uvidí již postavené modely. Teď bude pro změnu s dětmi stavět tatínek a maminka připraví něco pořádného na zub. Stavění je totiž obrovská dřina. To uznají dělníci na stavbách, architekti a samozřejmě i děti milující stavebnice! Navrhujte, konstruujte, budujte a užívejte si tu legraci a poznání!

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice UNICO

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku