Světlohraní Magická sada Albi

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kategorie
Kód výrobce
ALB Z80
Tento produkt si již zakoupilo 60 zákazníků

Světlohraní Magická sada Albi

SVĚTLOHRANÍ - pod tajemným názvem se skrývá Magická sada, což je vlastně kreativní sada pro děti, která jim přináší možnost malování magickou tužkou na speciální plátno. A nejen to! Také spoustu dalších magických hrátek se světlem.

Magická sada Světlohraní vám přináší spoustu zábavy a úžasných zážitků. Malujte sami nebo pomocí šablon, vytvářejte světelné siluety pomocí rukou, věcí, sebe a všeho, co vás jen napadne. Vaší fantazii se meze nekladou!

Tato sada obsahuje magickou světelnou tužku, kterou můžete kreslit na speciální plátna. Obrázky takto nakreslené poté září ve tmě. Plátno si můžete například nalepit na zeď a večer si nakreslit obrázek na dobrou noc, nebo si navzájem malovat vaše siluety. Návod obsahuje také několik světelných her, jako je například Lovec pokladů (hledání svítících obrázků v místnosti) nebo Šílené šipky (střílení pomocí světelného paprsku do ručně vyrobeného terče). Vy ale určitě vymyslíte mnoho dalších světelných her a aktivit.

Sada obsahuje:
1 magickou světelnou tužku, 4 karty se šablonami, 4 samolepicí plátna, 16 samolepicích čtverečků, návod v českém a slovenském jazyce.

Věk: 3+
Baterie: 2x 1,5V AAA(nejsou součástí)

Baterie Nejsou součástí balení
Typ baterií AAA 1,5 V
Věk od 3 do 12 let
záruka 2 roky

Související produkty