Sylvanian families Karavan

Sylvanian families  Karavan
Akce

-30% 1 999 Kč

1 419 Kč

s DPH

Dostupnost

Dočasně nedostupné

Kód výrobce
SFS 2240

Sylvanian families Karavan

Rodinka odjíždí na dovolenou ve svém novém karavanu. Karavan má kompletně vybavenou kuchyňku, toaletu a obývací pokoj. Když se jde spát vyklopí se horní část a rázem vzniknou další dvě postýlky pro malé členy rodinky. Po zaparkování se odkloní boční stěna s kuchyňkou a náhle je všude dostatek místa. Maminka může začít vařit i žehlit. V podlaze je úložný prostor. Přívěs lze připojit za rodinné auto červené.

Sada obsahuje: 42 doplňků do karavanu (vybavení kuchyně, žehličku, peřinky, stolní hry a jiné)

Originální figurky semišových zvířátek, které je možné svlékat o znova oblékat. Zvířátka s otáčecí hlavičkou mají pohyblivé končetiny. Postavičky jsou vyrobeny z plastu potažené jemným semišem.

Historie figurek Sylvanian Families začíná v roce 1985 v Japonsku. Téměř okamžitě se staly hitem a začaly se prodávat po celém světě, První rodinky byly lesní zvířátka jako bobři, ježci, zajíci či medvědi. V posledních letech se rodinky rozrostly o figurky kočiček, psů tučňáků, opic...Všem rodinkám je možné dokoupit příslušenství jako domeček, nábytek, autíčka. Vybavení lze použít pro všechny rodinky. Postavičky se staly oblíbeným sběratelským artiklem, hrdiny animovaných pohádek i videoher.

Vhodné pro děti od 3 let.
Neobsahuje figurky
Materiál: plast
Rozměry balení: 46 x 20 x 34 cm

Výška (cm) 34 cm
Délka (cm) 46 cm
Věk od 3 let
Pro koho Holky
záruka 2 roky

Související produkty