Sylvanian families Karavan

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Kód výrobce
SFS 2240
Tento produkt si již zakoupilo 34 zákazníků

Sylvanian families Karavan

Rodinka odjíždí na dovolenou ve svém novém karavanu. Karavan má kompletně vybavenou kuchyňku, toaletu a obývací pokoj. Když se jde spát vyklopí se horní část a rázem vzniknou další dvě postýlky pro malé členy rodinky. Po zaparkování se odkloní boční stěna s kuchyňkou a náhle je všude dostatek místa. Maminka může začít vařit i žehlit. V podlaze je úložný prostor. Přívěs lze připojit za rodinné auto červené.

Sada obsahuje: 42 doplňků do karavanu (vybavení kuchyně, žehličku, peřinky, stolní hry a jiné)

Originální figurky semišových zvířátek, které je možné svlékat o znova oblékat. Zvířátka s otáčecí hlavičkou mají pohyblivé končetiny. Postavičky jsou vyrobeny z plastu potažené jemným semišem.

Historie figurek Sylvanian Families začíná v roce 1985 v Japonsku. Téměř okamžitě se staly hitem a začaly se prodávat po celém světě, První rodinky byly lesní zvířátka jako bobři, ježci, zajíci či medvědi. V posledních letech se rodinky rozrostly o figurky kočiček, psů tučňáků, opic...Všem rodinkám je možné dokoupit příslušenství jako domeček, nábytek, autíčka. Vybavení lze použít pro všechny rodinky. Postavičky se staly oblíbeným sběratelským artiklem, hrdiny animovaných pohádek i videoher.

Vhodné pro děti od 3 let.
Neobsahuje figurky
Materiál: plast
Rozměry balení: 46 x 20 x 34 cm

Výška (cm) 34 cm
Délka (cm) 46 cm
Věk od 3 let
Pro koho Holky
záruka 2 roky

Související produkty