Sylvanian families Restaurace s hamburgery

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 999 Kč
Značka Sylvanian Families
Vhodné pro děvčata i kluky od 4 let
Záruka 2 roky

Sylvanian families Restaurace s hamburgery

Restaurace s oblíbenými hamburgery a dobrým jídlem by měla být součástí každé Sylvanian vesničky. Do restaurace se dá zajet autem a obsluha podá rodince jídlo z výdejního okénka přímo do auta. Rodinka se také může najíst přímo v restauraci a pohodlně sedět u stolků.

Sada obsahuje: stoly se židlemi, podnosy na jídlo, regál, kasu, automat na nápoje, tabuli, komodu a další doplňky nezbytné pro provoz každé restaurace.

Historie figurek Sylvanian Families začíná v roce 1985 v Japonsku. Téměř okamžitě se staly hitem a začaly se prodávat po celém světě, První rodinky byly lesní zvířátka jako bobři, ježci, zajíci či medvědi. V posledních letech se rodinky rozrostly o figurky kočiček, psů tučňáků, opic...Všem rodinkám je možné dokoupit příslušenství jako domeček, nábytek, autíčka. Vybavení lze použít pro všechny rodinky. Postavičky se staly oblíbeným sběratelským artiklem, hrdiny animovaných pohádek i videoher.

Vhodné pro děti od 3 let.
Materiál: plast
Rozměry balení: 32 x 19 x 26 cm
Počet doplňků: 58
Figurky nejsou součást balení

Na Váš dotaz k produktu Sylvanian families Restaurace s hamburgery odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Sylvanian families Restaurace s hamburgery

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku