Sylvanian Families Škola u stromu

Sylvanian Families Škola u stromu
Akce

-20% 1 349 Kč

1 069 Kč

s DPH

Dostupnost

Skladem 3 kusy
Můžete mít už 25.3.

Kód výrobce
SFS 5105
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží
Tento produkt si již zakoupilo 51 zákazníků

Sylvanian Families Škola u stromu

Škola v přírodě je velké dobrodružství pro všechny školáky. Výuka probíhá ve třídě v přilehlé školní budově. Třída je vybavena lavicemi pro 6 žáků a velkou tabulí. Při pěkném počasí se děti učí přímo v koruně stromů, kde dalekohledem mohou sledovat přírodu nebo hvězdy na nebi. Školní budovu a strom lze variabilně spojit. Na budovu školy lze umístit také budova mateřské školky.

Sada obsahuje: strom, školní budovu, stoly, židle, učebnice, sešity, houbu, glóbus, dalekohled, tabuli, učitelský stůl, zábradlí, lavičku.

Historie figurek Sylvanian Families začíná v roce 1985 v Japonsku. Téměř okamžitě se staly hitem a začaly se prodávat po celém světě, První rodinky byly lesní zvířátka jako bobři, ježci, zajíci či medvědi. V posledních letech se rodinky rozrostly o figurky kočiček, psů tučňáků, opic...Všem rodinkám je možné dokoupit příslušenství jako domeček, nábytek, autíčka. Vybavení lze použít pro všechny rodinky. Postavičky se staly oblíbeným sběratelským artiklem, hrdiny animovaných pohádek i videoher.

Vhodné pro děti od 3 let.
Materiál: plast
Počet doplňků: 39
Rozměry balení: 38 x 33 x 21,5 cm
Figurky nejsou součást balení.

Věk od 3 let
Pro koho Holky
záruka 2 roky

Související produkty