Sylvanian Families Škola u stromu - Poškozený obal

prodej skončil

vybrat jiné zboží
DĚLÁ RADOST UŽ 1 DÍTĚTI
Dostupnost

Prodej skončil

Kód výrobce
SFS 5105_OBAL

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Sylvanian Families Škola u stromu - Poškozený obal

Škola v přírodě je velké dobrodružství pro všechny školáky. Výuka probíhá ve třídě v přilehlé školní budově. Třída je vybavena lavicemi pro 6 žáků a velkou tabulí. Při pěkném počasí se děti učí přímo v koruně stromů, kde dalekohledem mohou sledovat přírodu nebo hvězdy na nebi. Školní budovu a strom lze variabilně spojit. Na budovu školy lze umístit také budova mateřské školky.

Sada obsahuje: strom, školní budovu, stoly, židle, učebnice, sešity, houbu, glóbus, dalekohled, tabuli, učitelský stůl, zábradlí, lavičku.

Historie figurek Sylvanian Families začíná v roce 1985 v Japonsku. Téměř okamžitě se staly hitem a začaly se prodávat po celém světě, První rodinky byly lesní zvířátka jako bobři, ježci, zajíci či medvědi. V posledních letech se rodinky rozrostly o figurky kočiček, psů tučňáků, opic...Všem rodinkám je možné dokoupit příslušenství jako domeček, nábytek, autíčka. Vybavení lze použít pro všechny rodinky. Postavičky se staly oblíbeným sběratelským artiklem, hrdiny animovaných pohádek i videoher.

Vhodné pro děti od 3 let.
Materiál: plast
Počet doplňků: 39
Rozměry balení: 38 x 33 x 21,5 cm
Figurky nejsou součást balení.

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

 

Věk od 3 let
Pro koho Holky, Předškoláky
záruka 2 roky

Dotaz k produktu