Sylvanian Families Supermarket s příslušenstvím

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 985 Kč
Značka Sylvanian Families
Vhodné pro děvčata i kluky od 4 let
Záruka 2 roky

Sylvanian Families Supermarket s příslušenstvím

Je čas na nákup. Nejlepší bude vyrazit do supermarketu. Obchod nabízí velký výběr zboží jako - ovoce, zeleninu, chléb, ryby, konzervované potraviny, nápoje, sušenky i zmrzlinu. Supermarket je kompatibilní s ostatními budovami, lze na něj umístit jiný domeček.

Sada obsahuje: více než 100 ks příslušenství - ovoce, zelenina, chléb, ryby, konzervované potraviny, nápoje, sušenky, zmrzlina, nákupní košík, pult s pokladnou, stojany a jiné.

Historie figurek Sylvanian Families začíná v roce 1985 v Japonsku. Téměř okamžitě se staly hitem a začaly se prodávat po celém světě, První rodinky byly lesní zvířátka jako bobři, ježci, zajíci či medvědi. V posledních letech se rodinky rozrostly o figurky kočiček, psů tučňáků, opic...Všem rodinkám je možné dokoupit příslušenství jako domeček, nábytek, autíčka. Vybavení lze použít pro všechny rodinky. Postavičky se staly oblíbeným sběratelským artiklem, hrdiny animovaných pohádek i videoher.

Vhodné pro děti od 4 let.
Materiál: plast
Rozměry: 32 x 19 x 26 cm
Počet doplňků: více než 100 ks
Figurky nejsou součást balení.

Na Váš dotaz k produktu Sylvanian Families Supermarket s příslušenstvím odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Sylvanian Families Supermarket s příslušenstvím

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku