Sylvanian Families Venkovská klinika s příslušenstvím

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 855 Kč
Značka Sylvanian Families
Vhodné pro děvčata i kluky od 4 let
Záruka 2 roky

Sylvanian Families Venkovská klinika s příslušenstvím

V každé vesničce by měl být doktor nebo přímo klinika, kde se může nechat ošetřit každý zvířecí pacient. Tato klinika je kompatibilní s ostatními budovami, lze na ní umístit jiný domeček.

Sada obsahuje: obleček pro doktora, stůl, židli, stoličku, recepční pult, váhu, metr, lehátko, léky, čekárnu a další doplňky pro doktora, samolepky pro vyzdobení interiéru a lékařských potřeb.

Historie figurek Sylvanian Families začíná v roce 1985 v Japonsku. Téměř okamžitě se staly hitem a začaly se prodávat po celém světě, První rodinky byly lesní zvířátka jako bobři, ježci, zajíci či medvědi. V posledních letech se rodinky rozrostly o figurky kočiček, psů tučňáků, opic...Všem rodinkám je možné dokoupit příslušenství jako domeček, nábytek, autíčka. Vybavení lze použít pro všechny rodinky. Postavičky se staly oblíbeným sběratelským artiklem, hrdiny animovaných pohádek i videoher.

Vhodné pro děti od 4 let.
Materiál: plast
Rozměry balení: 32 x 19 x 26 cm
Balení neobsahuje figurky.

Na Váš dotaz k produktu Sylvanian Families Venkovská klinika s příslušenstvím odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Sylvanian Families Venkovská klinika s příslušenstvím

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku