Sylvanian families Vybavení - holčičí pokojíček

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 499 Kč
Značka Sylvanian Families
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 let
Záruka 2 roky

Sylvanian families Vybavení - holčičí pokojíček

Růžový pokojíček pro mladé zvířecí slečny s postýlkou a psacím stolem. Součástí postýlky jsou peřinky s květovaným povlečením. Na postýlce na malou slečnu už čeká také její pyžamko. Před spaním ještě může potrénovat hru na piano nebo si přečíst knihu u stolečku s vysunovacími šuplíky.

Sada obsahuje: postýlku s povlečním, stoleček s lampičkou, pyžamko, piano, odpadkový koš, knihu, židli, stoličku a drobné doplňky.

Historie figurek Sylvanian Families začíná v roce 1985 v Japonsku. Téměř okamžitě se staly hitem a začaly se prodávat po celém světě, První rodinky byly lesní zvířátka jako bobři, ježci, zajíci či medvědi. V posledních letech se rodinky rozrostly o figurky kočiček, psů tučňáků, opic...Všem rodinkám je možné dokoupit příslušenství jako domeček, nábytek, autíčka. Vybavení lze použít pro všechny rodinky. Postavičky se staly oblíbeným sběratelským artiklem, hrdiny animovaných pohádek i videoher.

Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: plast, textil, papír
Figurky nejsou součást balení

Na Váš dotaz k produktu Sylvanian families Vybavení - holčičí pokojíček odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Sylvanian families Vybavení - holčičí pokojíček

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku