T-Rex Express 53010 - Svítící T-Rex Express se zvuky a Laurou

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 659 Kč
Značka Dinosaur Train
Licence T-Rex Express
Vhodné pro kluky od 3 do 8 let
Záruka 2 roky

Svítící T-Rex Express se zvuky a Laurou - T-Rex Express 53010
3+

Nastupovat! T-Rex Express odjíždí za dobrodružstvím! Mašinka se rozsvítí, zahouká a celá souprava i s Laurou je připravena k odjezdu. Laura je Giganotosaurus z Argentiny. Je to nejvyšší dinosaurus a proto má největší přehled. A to nejen když hlásí dalším cestujícím, zda se už T-Rex Express blíží do stanice. Miluje kreslení a ráda pozoruje ptactvo.

Všechny hrdiny znáte z pohádkového seriálu T-Rex Express. Vlaková souprava se dá propojit s dalšími vagonky z dinosauří sběratelské kolekce a T-Rex Express tak bude delší a delší. Kdo bude mít nejnápaditější vlakovou soupravu?

Figurka Laura i vláček jsou z plastu. T-Rex Express může jezdit po plastových kolejích z motorizovaného setu nebo po rovném povrchu. Po zmáčknutí žlutého komínku nebo průhledného plexiskla se mašinka rozsvítí a začne vydávat zvuky. Součástí balení jsou 2 ks AAA tužkových baterií.

Na Váš dotaz k produktu T-Rex Express 53010 - Svítící T-Rex Express se zvuky a Laurou odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > T-Rex Express 53010 - Svítící T-Rex Express se zvuky a Laurou

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku