T-Rex Express 53052 - Pan průvodčí, Delores a Zlatka

Dostupnost Skladem (3 ks)
Vaše cena s DPH 229 Kč
Množství
Značka Dinosaur Train
Licence T-Rex Express
Vhodné pro kluky od 3 do 8 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Pan průvodčí, Delores a Zlatka - T-Rex Express 53052
3+

Sběratelská dinokolekce se vám rozroste o další tři figurky! Pan průvodčí kontroluje jízdenky v T-Rex Expressu. Informuje pasažéry, kam je vlak doveze, co nového se malí dinosauři naučí. Zlatka se narodila Pteranodonovým. Je masožravec a její největší pochoutkou jsou ryby. Má křídla, ale chybí jí zoubky. Nejraději pozoruje okolní svět z terasy.

Delores je Tyrannosaurus Rex. Je masožravec a má velmi dobrý zrak, který se jí hodí, když hledá svoji neposednou dceru Annie.

Plastové figurky pana průvodčího, Delores a Zlatky jsou součástí sběratelské kolekce celé dinosauří rodiny a jejích kamarádů. Všechny hrdiny znáte z pohádkového seriálu T-Rex Express. Kdo je sesbírá jako první? Pan průvodčí má sběratelské číslo 106, Delores 116 a Zlatka 110.

Na Váš dotaz k produktu T-Rex Express 53052 - Pan průvodčí, Delores a Zlatka odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > T-Rex Express 53052 - Pan průvodčí, Delores a Zlatka

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku