The First Years 7351 - Zvuky pro utišení pláče

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
TFY 7351

Zvuky pro utišení pláče - The First Years 7351

Přístroj se zvuky pro utišení pláče miminek Jediný přístroj na trhu, který utiší plačící dítě! Převratná novinka na českém trhu Sounds for Silence značky The First Years.

Sounds for Silence přehrává unikátní tóny, které jsou podobné těm, jaké slyšíme z dělohy při ultrazvukovém vyšetření plodu. Přístroj je zajímavou možností jak ukonejšit novorozence nebo plačícího kojence. Nenahrazuje maminčino náručí, ale může pomoci ve chvíli, kdy si maminka potřebuje odpočinout a tatínek si neví rady, jak svého potomka uklidnit. Kromě těchto specifických tónů lze přehrát i další něžné melodie, které na miminko působí pozitivně.

Přístroj byl vyvinut americkými specialisty v čele s Dr. Harrym Zehnwirthem, americkým pediatrem s 25letou praxí. V České republice byly účinky přístroje vyzkoušeny v pražské porodnici pod vedením předního českého pediatra MUDr. Martina Gregory.

„Vyzkoušeli jsme přístroj u dvou desítek zdravých novorozenců krátce po porodu v době, kdy pro překážku ze strany matky nemohli být v jejím těsném kontaktu. Po spuštění tónů podobným těm, jaké slyšíme z dělohy při ultrazvukovém vyšetření plodu, se 70 % dětí během velmi krátké doby utišilo. Mějte na paměti, že příčinou pláče může být hlad, ale i potíže spojené s nemocí. Tehdy nelze očekávat, že by zvuky přístroje kojence uklidnily", říká MUDr. Martin Gregora, pediatr a autor knih pro rodiče.

Produkt obsahuje:

6 typů speciálních zvuků pro utišení pláče
6 typů tišících Mozartových melodií, které dítě uklidní například během krmení
Časovač automatického vypnutí po 60 minutách
Použití na adaptér i na baterie pro snadnou přenositelnost (výrobek neobsahuje baterie, je potřeba 3x AA baterie)
Rozměr: 7x16x16 cm (vxšxh) Váha: 330 g

Rozměr (cm) 16 x 7 x 16 cm
Hmotnost (kg) 0.33 kg
Věk od narození do 1 roku
záruka 2 roky

Související produkty