Tommee Tippee 440272TT - Tommee Tippee Misky Explora dělené na 3 části, 2 ks (fialová / oranžová)

Dostupnost Skladem (2 ks)
Vaše cena s DPH 125 Kč
Množství
Značka Tommee Tippee
Vhodné pro děvčata i kluky od 1 do 3 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Tommee Tippee 440272TT - Tommee Tippee Misky Explora dělené na 3 části, 2 ks (fialová / oranžová)

Misky se třemi oddělenými sekcemi Tommee Tippee Explora umožňují servírovat dítěti např. maso, přílohu a zeleninu oddělené. Ideální pro společné rodinné stolování. Pro dítě, které se učí krmit samostatatně lžičkou, je vhodné pod misku použít kouzelnou podložku Magic Mat (prodejná samostatně), díky které miska drží na stole. Vhodné do mikrovlnné trouby i do myčky. Neobsahuje bisfenol. Vhodné od 12 měsíců.

Na Váš dotaz k produktu Tommee Tippee 440272TT - Tommee Tippee Misky Explora dělené na 3 části, 2 ks (fialová / oranžová) odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KOJENECKÉ ZBOŽÍ > Tommee Tippee 440272TT - Tommee Tippee Misky Explora dělené na 3 části, 2 ks (fialová / oranžová)

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku