Tučňáci na ledu - zábavná logická hra od SMART Games

Oblíbená hra z řady Smart games Tučňáci na ledu zkrátí dlouhou chvíli nejen vašim dětem. Ačkoliv je hra určena pro jednoho hráče, stane se zcela jistě oblíbenou všemi členy domácnosti. Rozpustilí tučňáci vás pobaví a zároveň prověří vaše kombinační schopnosti, prostorovou představivost a logické myšlení. Tučňáci na ledu mají pro vás 60 zadání her seřazených podle náročnosti. Vaším úkolem je správně rozestavět na hrací plochu ledové kry s postavičkami pěti veselých tučňáků. Na první pohled se vše může zdát jako hračka, ale ledové kry jsou pohyblivé a mohou snadno měnit svůj tvar. Věková hranice pro zábavnou hru Tučňáci na ledu je shora prakticky neomezená. Nezapomínejte, že logické hry pobaví i rodiče a prarodiče, kteří si také někdy rádi lámou hlavu!

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku