Veselé koberce plné příběhů

Po čem chodí vaše dítě?
Jasně, ťape po zemi přece! Ale není zem, jako zem. Teď můžete podlahu v jeho pokoji úplně jednoduše povznést na vyšší úroveň.

Jsou tady dětské koberce značky Vopi, které si děti zamilují díky pestrému vzhledu a vy kvůli kvalitě použitých materiálů a snadné údržbě. Navíc výborně poslouží jako tepelná izolace, obzvlášť ve chvíli, kdy si děti hrají na zemi.
S kobercem Vopi snadno oživíte každý dětský pokojíček a podpoříte tak chuť ke hře a rozvoj dětské fantazie. Vybírat můžete z mnoha barev, velikostí a motivů od Krtečka po Star Wars přesně podle zájmů vašeho dítka ZDE.

Náš tip: Zelené koberce s nopky věrně imitují travní porost, mají protiskluzovou spodní úpravu a umí propouštět vodu. Díky těmto vlastnostem se perfektně hodí na místa, kde chcete vytvořit travnatou plochu. Skvěle poslouží jako dojezdová plocha u skuzavek či u bazénů pro bezpečné běhání bosky.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku