Všichni do zbraně! Je tu nová výzbroj NERF!

Pozor, pozor! Důležité hlášení. Povoláváme všechny kluky a holky, chopte se svých NERF zbraní a pojďte si užít spoustu aktivní zábavy. Všichni do zbraně! Pod celosvětově známou značkou NERF najdete unikátní pistole a další střelné zbraně pro děti na měkké pěnové náboje. Z rozsáhlého sortimentu si vybere jistě každý milovník střelných zbraní a balistiky – od lehkých kapesních pistolí s laserovým zaměřováním, přes těžké samopaly a kulomety se zásobníky na nespočet střel, až po futuristicky vyhlížející pistole budoucnosti.

Pro dívky je zde speciální série stylových a designových pistolí a luků NERF REBELLE. Výhodou je, že na držení pistole od NERFu nepotřebujete zbrojní průkaz.S pistolemi NERF si důkladně procvičíte si své střelecké dovednosti a přesnou mušku. Můžete zkusit střelbu na terče, které se dodávají v sadách s některými pistolemi od NERF, nebo uspořádat velkou venkovní bitvu se svými kamarády.

Ani maminky se o svoje malé válečníky nemusí bát, vždyť NERF jsou bezpečné hračky. Všechny NERF pistole jsou maximálně bezpečné. Nebuďte ner(f)ózní, pistole NERF vás ochrání před nudou!

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku