Vtech 122716 - Kidizoom oranžový s pouzdrem - dětský fotoaparát

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 1 869 Kč
Značka VTech
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 do 8 let
Záruka 2 roky

Vtech 122716 - Kidizoom oranžový s pouzdrem - dětský fotoaparát. Nástupce nejoblíbenějšího dětského fotoaparátu KIDIZOOM, oceněného mimo jiné titulem HRAČKA ROKU, v sekci vzdělávacích hraček. Oproti svému předchůdci disponuje vyšším reálným rozlišením 1,3 MP, čtyřnásobným digitálním zoomem a vnitřní pamětí 128 MB. Samozřejmě nechybí kamera, ani oblíbené videohry na cesty. Samozřejmostí je robustní a těžce rozbitné tělo fotoaparátu, výhodou tohoto fotoaparátu je také jeho odlehčení oproti předchůdci. Tento skvělý fotoaparát určen pro děti již od 3 let, dá dětem záruku bezpečné hry a naučí je i díky instalovanému "střihovému programu" kreativnímu myšlení. Fotoaparát lze propojit s PC, datový kabel není součástí balení. Co přináší dětem? Především radost z nově objevovaných možností! Navíc fotoaparát naučí dítě, jak správně vytvářet digitální obrázky nebo natočit video. Rozvíjí kreativitu dítěte. Pouze vlastní šikovností vytvoří nenapodobitelné originály, které tak budou i krásnou vzpomínkou na nejhezčí dětská léta!   Zabudovaný "střihový" program umožní obrázky úžasně upravit! Malý umělec tak hravě k fotografiím přidá barevné rámečky, vousy nebo třeba korunku. Nesmíme zapomenout ani na digitální hry, které lze hrát přímo na displeji foťáku KIDIZOOM CAMERA, a které poskytují skvělou zábavu třeba při dlouhých cestách! Foťák KIDIZOOM CAMERA lze také jednoduše připojit k počítači. ZDARMA lze na našich stránkách stáhnout prográmek, který umožní ještě více triků s fotografiemi přímo na monitoru počítače. Možnost fotografie vytisknou nebo odeslat k vytištění je samozřejmostí. K PC lze připojit přes USB kabel. (není součástí balení)

Na Váš dotaz k produktu Vtech 122716 - Kidizoom oranžový s pouzdrem - dětský fotoaparát odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > ŠKOLA A VOLNÝ ČAS > Vtech 122716 - Kidizoom oranžový s pouzdrem - dětský fotoaparát

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku