WinX Panenka My Fairy Friend - Músa

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 199 Kč
Značka WinX
Licence WinX licence
Vhodné pro děvčata od 6 do 10 let
Záruka 2 roky

Panenka WinX My Fairy Friend Músa

Víla WinX My Fairy Friend Músa je oblečena do krásných třpytivých šatů, ladících se střevíčky a křídly. Musa, stejně jako její kamarádky Bloom, Stella, Flora, Tecna a Layla, oplývá magickými schopnostmi. Tyto schopnosti mohou víly uplatnit ve škole, volném čase, ale hlavně v nečekaných situacích, kdy proti nim stojí závistivá čarodějka. Ta nepřeje jejich kamarádství a ráda by jim ho narušila. Víly ale překonáváním nástrah svoje kamarádství naopak potvrzují a upěvňují.

Músa je víla hudby, která má stejně jako její rodina zvláštní nadání a cit pro hudbu. Pochází z planety Melodie. Má výborný sluch, souzní s každým záchvěvem. Podle toho co vnímá a slyší se projevuje i její nálada. Pro své jemnocitné schopnosti vždy jako první odhaluje nástrahy zlé čarodějky.

Obsah balení:

  • panenka ve třpytivém oblečku

Kupte svým dětem krásnou citlivou vílu Músu, která souzní s hudbou!

Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: plast
Výška panenky: 28 cm

Na Váš dotaz k produktu WinX Panenka My Fairy Friend - Músa odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > WinX Panenka My Fairy Friend - Músa

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku