Zuru RC Létající UFO disk svítící

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 399 Kč
Značka Zuru
Vhodné pro děvčata i kluky od 6 let
Záruka 2 roky

Zuru RC Létající UFO disk svítící

Zhasni světla a užij si neuvěřitelnou světelnou show, kterou UFO za letu rozpoutá. UFO se snadno ovládá pomocí dálkového ovládání.

UFO má v sobě zabudovaný akumulátor, který můžeš dobíjet buď z přiložené nabíjecí stanice anebo pomocí USB kabelu z počítače. Snadné ovládání nahoru a dolu, miniaturní a lehká konstrukce. Ufo má barevné světelné efekty a automatickou stabilizaci. Přesné nastavení rychlosti, infrared ovládání a volně se vznáší.

Ufo je vyrobeno z kvalitního plastu, pro provoz potřebujete 4 x baterie typu AA, které nejsou součástí, 3 x baterie typu AG13 do dálkového ovladače, které jsou součástí a 1 x 3,7V 90mAh Li-Poly UFO, které jsou také součástí.  Doba nabíjení je cca 35 minut a doba letu přibližně 5 - 6 minut. Průměr disku je 8,3 cm a váha 19 g. Rozměry balení: 21 x 4,5 x 23 cm.

Vhodné pro děti od 6 let.

Na Váš dotaz k produktu Zuru RC Létající UFO disk svítící odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Související zboží...
Nahoru
Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Zuru RC Létající UFO disk svítící

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku